קורס מאסטר קוסמטיקה טבעית NTC

קחי את הקליניקה שלך לשלב הבא עם תעודת NTC 

בואי ללמוד את עולם הקוסמטיקה הטבעית עם הפרופסור המוביל בישראל ד”ר זיאד דבור, מרצה בכיר לפרמקולוגיה וכימיה, בלב הכפר הגלילי בית ג’אן לצד גינת צמחי מרפא שחושפים את החיבור של המדע לקוסמטיקה הטבעית. 

כל השאלות על התעודה הכי חשובה בקיר שלך

החל מזיהוי ואבחון מעמיק וקליני של סוגי העור, דרך הכרת חומרים המסווגים כאנטי אייגינג בעולם הטבעי, הכרת המרכיבים וטיפולים מתקדמים להאטת תהליך ההזדקנות, ועד דרמטולוגיה, רקיחת פורמולות טבעיות מצמחי מרפא, ארומתרפיה, קוסמולוגיה וכימיה לקוסמטיקאית. 

קוסמטיקאית מקצועית יודעת שלימודים הם אף פעם לא נגמרים, בעיקר בעולם רווי כימיה וחומרים מסוכנים, בידיעה שללקוחות שלך את רוצה לתת את הטוב ביותר. זה הזמן לשלב את הטבע המדעי בתוך שגרת היום המקצועית שלך. 

נשות מקצוע בעולם הקוסמטיקה, הטיפוח והיופי בעלות תעודת הסמכה. מטפלים בתחום הרפואה האלטרנטיבית. בוגרות קורסים עם ידע מקדים רלוונטי. תלמידות ללא רקע יתקבלו על בסיס ראיון אישי ולפי החלטת ועדת הקבלה. חשוב לנו לשמור על קו מוצא אחיד של הסטודנטים ובכך לשמור על רמת השיעורים. 

הקורס יועבר על ידי מיטב המרצים והמומחים בעלי מוניים וניסיון רב שנים בתחום, וייארך 8 מפגשים כשכל מפגש בן 3 שעות אקדמאיות בקורס בוקר או ערב אחת לשבוע. כפר בית ג’אן מרכז הייצור והמבקרים של ד”ר דבור. 

עולם שלם של תוכן מקצועי ופרקטי שבסופו תקבלי תעודת הסמכה NTC – Natural Therapy Cosmetics מבית ד”ר דבור

ייעוץ והנחיה טלפונית ע”י ד”ר דבור למשך חצי שנה  

ערכה מתנה עם מגוון מוצרי ד”ר דבור הכוללים – 

הנחה של 10% קבועים בחנון האונליין ד”ר דבור

קבוצת פייסבוק סגורה לכל מחזור להתייעצויות, שיתוף וחברויות עם קולגות. 

ד

על ד"ר זיאד דבור

מרצה לפרמקולוגיה קלינית, ביוכימיה וצמחי מרפא בפקולטה לרפואה ובמכללה האקדמית צפת. נשוי לנזיהה, מבין הראשונות אשר סיימו את לימודיהן האקדמאי מחוץ לכפר, כיום היא מגדלת את צמחי המרפא ומפקחת על הכנת התמציות. לנזיהה וזיאד ל- 2 בנות ו- 2 בנים. שמתוכם 3 סטודנטים (ראיית חשבון, רפואה, הנדסת ביוטכנולוגיה), ועובדים יחד עם ההורים במעבדות ובמרכז המבקרים ובתם הבכורה עורכת דין המייעצת בתחומים המשפטיים.

בכבוד רב,
×
דילוג לתוכן